ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי | מיתוג עסקי | גרפיקאים

עמוד הבית פורומים פורום עיצוב גרפי ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי | מיתוג עסקי | גרפיקאים

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • תגובות
    ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי | מיתוג עסקי | גרפיקאים
    פורום עיצוב גרפי , נועד לאפשר לכם, גולשים וגולשות יקרים, לקבל את כל התשובות בתחום העיצוב הגרפי: עיצוב גרפי לדפוס, עיצוב גרפי לאינטרנט, תוכנות מחשב, סוגי קבצים, סגירת קבצים לדפוס, בעיות הדפסה, אתרי אינטרנט ועוד. 
    צוות המומחים שלנו יענה על כל שאלה בצורה מקצועית וישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין.

על מנת שהפורום יתפקד בצורה יעילה ושוטפת, אנחנו מבקשים לנסח את השאלות בצורה ברורה,
    לשמור על שפה נקייה ולהימנע מהודעות ספאם.

אם יש לכם שאלות, הצעות או בקשות, נשמח לעמוד לרשותכם.

שאלה

שלום,
    סיימתי מזמן ב2008  ללמוד עיצוב גרפי.
    ורציתי לשאול בבקשה איפה אפשר להתחיל  לעבוד בתחום על מנת לצבור ניסיון כמובן שזה יהיה בשכר נמוך.  רצון ללמוד יש:) אשמח למענה. סיגל

תשובה

הרבה זמן עבר מאז סיימת את לימודייך, השאלה האם את מעודכנת בתוכנות החדשות או לא?
    בכל מקרה כדי למצוא עבודה הייתי מציעה לך להתקשר לבתי דפוס, משרדי פרסום וסטודיו לגרפיקה ומציגה את יכולותייך.
    תוך כד את יכולה להתחיל לעבוד גם כפרילאנסרית דרך אתרי אינטרנט לדוגמה: xplace בתחילה במחירים נמוכים.
    בהצלחה

תחרות עיצוב גרפי
    יש בפייסבוק קבוצה ממש מדהימה של מעצבים גרפים ומעסיקים שנותנים הזדמנות

תוכלי לכנס לכאן יש כאן אוסף של מעסיקים ומעצבים שיכולים לעזורלך

יש כאן מאות הצעות עבודה!!

https://www.facebook.com/groups/SGRAPHICDESIGNONLINE/

הצעות עבודה לפרילנסרים בעיצוב גרפי גרפיקאים

https://www.facebook.com/groups/SGRAPHICDESIGNONLINE/

לחזור לעיניינים

היי סיגל,
    כדי לחזור לתחום אחרי 7 שנים מומלץ, להתעדכן מה חדש בתחום: תוכנות, עיצובים, מסרים. יש המון מאמרים שאפשר לקרוא ולקבל יותר מידע, הייתי מציעה לך לשלוח קורות חיים לבתי דפוס, לכתוב שם מה היכולות שלך ומה היתרונות שלך כגרפיקאית.
    בהצלחה, 
    איריס

גרפיקה עבור פליירים לגמח המסייע למשפחות קשות יום

שלום,מחפשת גרפיקאי/ְ שיוכל לעזור לנו לעצב פליירים לגמח עבור משפחות קשות יום. לצערי אין לנו תקציב לשלם לגרפיקאים כך שזה רק אדם שיסכים לעשות עבורנו בחינם.
    לפרטים נוספים: שיראל-0584702601

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך